голос рідного краю

Погода на вихідні: В Україні похолодає, очікуються снігопади

У вихідні, 8 і 9 січня, в Україні очікується зниження температури. Практично на всій території країни опади у вигляді мокрого снігу з дощем.

У західних областях у суботу, 8 січня, мокрий сніг і до 2 градусів тепла. У неділю вночі сніжитиме, вдень істотних опадів не очікується. Температура повітря вдень досягне 2 градусів тепла, вночі опуститься до -5 градусів.

На півдні країни 8 січня буде сонячно, 0…2 градуси тепла. У неділю вночі очікується дощ із мокрим снігом і до 2 градусів тепла, вдень – мокрий сніг із дощем і до 5 градусів тепла.

На сході опадів не очікується, проте нічна температура знизиться до 13 градусів морозу, вдень буде до -2 градусів. У неділю опади припиняться і трохи потеплішає – до -8 вночі й до -1 вдень.

У північних областях в суботу очікується -1…+1 удень, вночі – до -7. Без опадів. У неділю вдень очікується мокрий сніг і температура до 1 градуса тепла. Вночі похолодає до -6 градусів.

У центральних областях і в Києві 8 січня опадів не очікується. Вдень прогнозують -1…+2 градуси, вночі – від -5 до -8 градусів. У неділю очікується мокрий сніг, до 2 градусів морозу вдень і до 6 градусів нижче нуля вночі.