Олександр Колтунович: Зе-влада ігнорує Конституцію та українське законодавство, коли йдеться про особисту вигоду та інтереси «західних партнерів»

Фракція ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ блокувала відкриття ринку землі, бо всі представники політсили впевнені: продавати 1 гектар землі за 1000 грн, коли його реальна вартість становить до $100 тис., – це злочин та обкрадання країни. Проте чинна влада для «західних партнерів» продовжує приймати закони, що суперечать Конституції. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Олександр Колтунович у програмі «Пульс» в ефірі телеканалу UkrLive.

Парламентарій наголосив, що земельна реформа не стимулювала інвестиційну привабливість України, а фактично дозволила іноземцям володіти українською землею.

«Відкрили ринок землі – і що стимулювали інвестиційну привабливість? Ні. Сільське господарство, тваринництво, зрошення підняли? Ні. Іншим законом дозволили продавати землю іноземцям, банкам тощо. Ось чому ми його блокували. Тому що іноземцям фактично дозволяється володіти українською землею», – наголосив Колтунович.

Також нардеп зазначив, що таке стало можливим лише тому, що влада ігнорує Конституцію і закони нашої країни, коли йдеться про особисту вигоду та інтереси «західних партнерів».

«У нас згідно з Конституцією гарантується низка свобод і прав усередині країни. Я прихильник того, щоб у нас виконували закони, підзаконні акти, Конституцію, а судова система працювала не на Офіс Президента, а на державу, на громадян України. Якби у нас працювала судова система, ми би ніколи не загрузли на рік майже в тих санкціях», – наголосив нардеп.

Він також сказав, що конкретно пропонувала зробити ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, щоб знизити ціни на газ, не допустити зростання цін.

«Сьогодні зростає вартість хліба, бо зростає ціна газу для промислових споживачів. Ми запропонували: зробімо середню формулу ціни газу – ціна буде в середньому 4500 грн за 1000 кубів, щоб підтримати промисловців, – нагадав Колтунович. – Наша партія, коли йшла на вибори, запропонувала скасувати платню за користування надрами чи ПДВ. Навіщо нам нараховувати ПДВ чи ренту на газ, який йде на потреби населення? Законопроект не розглядали, але це те, що формуватиме добробут людей. Це все циклічний процес економічного оздоровлення», – пояснив Колтунович.

Також парламентарій відзначив, що, на жаль, Україна втратила свою суб’єктність ще 2005 року, тому й діє, орієнтуючись не на власні інтереси, а на інтереси «західних партнерів».

«У нас почали створювати біолабораторії, коли ми вступили до СОТ на невигідних умовах. Уже з 2005 року в нас розпочалося зовнішнє управління, яке продовжується дотепер», – констатував Олександр Колтунович.