голос рідного краю

Не витрачайте бюджетні кошти на незаконне стеження: Порошенко анонсував повернення до України 17 січня

Задля економії бюджетних коштів, які Банкова витрачає на незаконне стеження за лідером Євросолідарності, повідомляється, що Петро Порошенко повернеться до Києва 17 січня, рейсовим літаком з Варшави. Про це повідомляє пресслужба “Європейської Солідарності”.

Сьогодні лідер “Європейської Солідарності” працює в Брюсселі, де проводить важливі міжнародні зустрічі, в тому числі по лінії НАТО, на тлі підвищеної концентрації російських військ на кордоні з Україною і вторгнення росіян до Казахстану.

Петро Порошенко вдячний прихильникам, які готуються до його повернення до Києва. І радить Офісу Зеленського менше демонструвати свій страх через провладні ЗМІ: “раджу Банковій не витрачати кошти на незаконне зовнішнє спостереження і прослушку – ми інформуватимемо вас про кожний крок, який наближає додому. Так само не раджу владі лякати мене арештом прямо в аеропорту. Я повертаюся 17 січня о 9 ранку”.

В умовах широкомасштабної агресії Путіна переслідування лідера опозиції є нічим іншим як руйнуванням національної єдності – саме тим, що так необхідно агресору.