голос рідного краю

Навчальні заклади Кагарлицької громади переходять на дистанційне навчання

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів 28 січня позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого було ухвалено рішення тимчасово призупинити навчальний процес і перейти на дистанційне навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації. Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради.

Начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради Надія Омельченко інформувала присутніх на засіданні, що станом на 28.01.2022 року кількість хворих на ГРВІ та COVID-19 у загальноосвітніх закладах освіти Кагарлицької міської територіальної громади становить 550 дітей (із них понад півтори сотні додалося за останню добу) та 24 вчителі. Директор КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня» повідомила, що серед медичних працівників також зросла кількість захворювань.

Додаткові протиепідемічні заходи – призупинення навчання (карантин із дистанційною формою навчання) – для учнів 1-11 класів загальноосвітніх закладів освіти, а також вихованців комунальних закладів Кагарлицької міської ради «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості», «Кагарлицька дитяча школа мистецтв» – запроваджуються з 31 січня по 4 лютого.