голос рідного краю

На Вишгородщині відкрили спортивний комплекс для поліцейських

Правоохоронці Київщини стабільно займають призові місця на спортивних змаганнях серед працівників поліції України. Цього року поліцейські Київщини стали кращими у гирьомому спорті, легкій атлетиці, кросфіті. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області

31 грудня у Вишгородському районному управлінні поліції відкрили оновлену спортивну залу. Відтепер офіцери зможуть покращувати свою фізичну форму та здобувати ще більше спортивних перемог.

У відкритті взяли участь заступник начальника поліції Київщини Павло Панфьоров, заступник начальника– начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Андрій Глянько, керівник Вишгородського районного управління поліції Роман Бежук, голова спортивного клубу поліції Київської області Ігор Задорожній, а також професійні спортсмени.

Павло Панфьоров зазначив, що функціонування таких спортивних залів у районних управліннях поліції є запорукою покращення фізичної підготовки правоохоронців.

«Професійна підготовка для поліцейських є невід’ємною складовою службової діяльності, а тому вдосконалення майданчиків для тренування сприятиме новим спортивним звершенням та підтримці бойового духу працівників», – додав Андрій Глянько.

Спортзал відремонтовано завдяки внескам членів Громадської спілки «Спортивний клуб поліції Київської області». Приміщення обладнане спортивним інвентарем, зокрема гантелями, боксерськими мішками та килимом для боротьби. Крім того, у залі встановлені тренажери на різні групи м’язів.

«У оновленій спортивній залі є усе необхідне для продуктивних тренувань, і тому відтепер поліцейські Вишгородщини зможуть ефективно тренуватись та вдосконалювати свої спортивні навички», – зазначив чотирикратний чемпіон України з бодібілдингу Антон Шаль

«Відтепер тренуватись у цьому спортивному комплексі зможуть не лише поліцейські, а й професійні спортсмени і, навіть, діти», – зазначив чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу та майстер спорту України з кіокушинкай-карате Ілля Сергієнко.

В свою чергу Ігор Задорожній розповів, що незабаром такі спортивні зали будуть відкриті у кожному районному управлінні поліції.

Керівництво поліції Київщини завжди підтримує спортивні прагнення працівників та всіляко сприяє формуванню бойового духу та вдосконаленню фізичної підготовки.