голос рідного краю

На Київщині викрили міжнародний канал торгівлі людьми

У Київській області правоохоронці викрили міжнародний канал торгівлі людьми. Про це повідомляє прес-центр Національної поліції Київської області. 

“Правоохоронці Київської обл. викрили міжнародний канал торгівлі людьми. Молодих жінок чекала або робота в будинках розпусти або обслуговування клієнтів на курортних віллах. Дівчатам, які мали досвід роботи в модельному бізнесі, пропонували роботу ескорту з подальшим наданням сексуальних послуг. Злочинну схему викрили саме під час спроби відправлення за кордон ще двох дівчат”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що організували злочинну схему 38-ми та 42-річна мешканки Бориспільщини. Жінки мали широкі зв’язки за кордоном, зокрема у розважальній сфері. Працював злочинний дует понад рік. Одна із координаторок підшуковувала жінок та займалась вербуванням, а інша відповідала за логістику, документи та фінанси.

Зловмисниці розміщували об’яви щодо високооплачуваної роботи за кордоном для жінок. Заробітну платню пропонували у розмірі 5 тис. дол. за 2 тижні. Жертвами зловмисниць ставали студентки, які потрапили у складне матеріальне становище. Лиходійки ж пропонували працевлаштування з подальшим наданням сексуальних послуг у місті Стамбул та швидкий заробіток. Зловмисники забезпечували дівчат квитком на літак та житлом в бюджетних готелях. За день дівчата обслуговували від 5 до 7 клієнтів.
Під час обшуків правоохоронці вилучили речові докази і чорнові записи, які свідчать про те, що за кордон відправили понад 30 осіб. Вік дівчат становив від 20 до 30 років. Кожна дівчина віддавала працедавцям до 50% заробітку.
Наразі 38-річну організаторку правоохоронці затримали. Їй повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 149 (“Торгівля людьми”) КК України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення підозри другій фігурантці.
За скоєне організаторкам бізнесу загрожує ув’язнення на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.