голос рідного краю

14 січня Академічний ліцей №3 відсвяткував свій поважний ювілей – 40-річчя з дня заснування

1 вересня 1981 року в Обухівській середній школі №3 пролунав перший дзвоник, який став початком відліку потужного шкільного життя.

Багато чи мало це для навчального закладу? Сказати не просто. Адже це великий шлях, на якому були успіхи й труднощі, досягнення й клопоти, зустрічі й прощання зі школою. І все це залишиться в пам’яті кожного, хто навчався тут та працював.

А з шкільного гніздечка за усі ці роки вийшло в доросле життя майже п’ять з половиною тисяч випускників. Багато з них стали відомими спортсменами, артистами, співаками, видатними постатями в різних галузях. І я впевнений, що у кожного з них, залишилися теплі спогади про своїх учителів, товаришів, про рідну школу.

Сьогодні на чудовому ювілейному святі, яке відбулося в актовій залі Ліцею, ми згадували усіх, хто розпочинав свою діяльність в цьому закладі, а також хлопців-випускників цієї школи, які віддали своє життя за Україну. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Пролітали роки. Школа розвивалася та набувала нового сучасного вигляду. Не помилюсь, якщо скажу, що саме цей заклад у ті далекі часи заклав основу для потужного розвитку освіти на Обухівщині, і тримає цей високий рівень по сьогоднішній день.

У Ліцеї №3 працює згуртований та високопрофесійний колектив педагогів на чолі з директором Хоменко Надією Вікторівною.

Я з великою радістю хочу привітати усіх вас з ювілеєм рідного закладу та побажати Ліцею №3 подальшого плідного розвитку, процвітання, а усім працівникам та педагогам – родинного тепла, добра та благополуччя.

Многая літа Ліцею №3! Зі святом!