Вадим Рабінович: Якщо люди стали гірше жити, то влада – повне лайно! Решта – від лукавого!

Такого висновку дійшов народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, та поділився ним в ефірі програми «Народ проти з Наташею Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

Політик вважає, що президент нічого нового не вигадав, а застосував принцип Ходжі Насреддіна «або хан помре, або ішак здохне».

«Погляньте, в який жах ми потрапили: глава держави нам розповів, що якісь люди кудись платитимуть по 3 млрд, а через 16 років діти отримають якісь гроші, збудують 50 криголамів, висадять мільярд дерев, висадять 1500 парків . А ще президент розповів про ремонт 13,5 тис. км доріг. Так, я вірю словам президента, тому що дорогу на Конча-Заспу за останні три місяці роблять уже вдев’яте. Але хіба президент держави про це має говорити? І не просто президент, а президент зі своєю монобільшістю!..», – обурився політик.

Прокоментував Вадим Рабінович і проголосований Верховною Радою України головний фінансовий документ – держбюджет на 2022 рік, який влада назвала «бюджетом інвестицій у майбутнє».

«Є така гра «українська рулетка», яка полягає у тому, щоб ухвалити бюджет, не читаючи його. А по ньому житимуть усі люди! Влада обіцяє, що ми заживемо так добре, як ніколи раніше. І тут я хочу нагадати, що найкращий показник, наскільки хороша влада – це холодильники людей, а точніше те, що є в ньому. Якщо за 2,5 роки люди стали жити краще, значить, влада хороша, якщо гірше – влада погана, а якщо вони стали жити ще гірше (у чому я певен), то влада – повне лайно! Все інше – від лукавого! – наголосив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Нескінченні маневри влади, невиконані обіцянки, обман власного народу призводять до сумних висновків.

«Мені здається, ми всією країною зайшли в управлінський глухий кут. Якщо в Офісі Президента вважають, що вони головніші за Кабінет Міністрів і Верховну Раду – це біда. Інша річ, якби ця влада хоча б справлялася зі своїми обов’язками, і ми мали б нормальну міжнародну політику, економіка була б ефективна. Але ні! Влада губить країну – підписала з МВФ договір, у якому за 1,2 млрд пустять в Україну сотні тисяч біженців», – обурився співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Політик нагадав кінцівку серіалу «Слуга народу», де головний герой звертається до народу із закликом «віддати всі борги та жити чесно».

«Друзі, давайте не потрапимо у цю пастку! Ми просто не маємо права сидіти і спокійно підбивати підсумки! Ми – обрані парламентарі – повинні всі разом рятувати країну від загибелі! – резюмував Вадим Рабінович.