голос рідного краю

Українська громада вшанувала пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щорічно, 14 грудня Українська громада з глибокою шаною згадуємо героїчний подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які стали в нерівний двобій із радіаційною зброєю. Сьогодні, з нагоди пам’ятного дня, відбувся мітинг та покладання квітів до меморіального знаку ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомляє офіційний сайт Української територіальної громади.

На заході були присутні ліквідатори, працівники Палацу культури, а також представники міської влади. Заступник голови громади Агнеса Олкова-Михницька зі словами вдячності звернулась до присутніх ліквідаторів, згадуючи тих, хто ціною власного життя врятував нас від атомного лиха, хто був у самому епіцентрі страшної аварії і хто після неї повернув до життя обпалену радіацією землю.

Від імені міського голови за подвиг і мужність були удостоєні почесних подяк герої-ліквідатори нашої громади. Також у ході промови голова ГО «Спілка інвалідів Чорнобиля» Олександр Бритвін висловив вдячність міській владі за підтримку та постійну взаємодію з чорнобильцями. А інакше й не може бути, адже поки ми піклуємось про них і пам’ятаємо їх подвиг – поки й не стане минулим Чорнобиль…

Перед покладанням квітів до меморіалу, присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх, чиє життя обірвала трагедія…Пам’ятаємо, щоб не повторити! Дякуємо за подвиг!