голос рідного краю

У Сумській обл. на території держпідприємства вирощували канабіс

У Сумській області на території державного підприємства вирощували канабіс. Про це повідомляє прес-центр Національної поліції України.

“Викрито протиправну діяльність групи осіб, які вирощували та зберігали особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс на території міста Глухів. Учасники групи шляхом маскування під легальну виробничу діяльність організували на території державного підприємства у місті процес вирощування наркотичного засобу. Для цього вони використовували спеціальні лампи освітлювання та індивідуальний крапельний полив”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що було проведено 13 обшуків на території Сумської та Київської областей у приміщеннях, де здійснювалось вирощування та зберігання наркотичного засобу, за місцями мешкання осіб, що можуть мати причетність до вчинення злочину, за їхніми робочими місцями та в транспортних засобах.

За результатами обшуків правоохоронці вилучили 72 кущі конопель, згорток з насінням конопель, мобільні телефони, документацію, грошові кошти, чорнові записи, системний блок, ноутбук, банківські картки.

Також у складському приміщенні слідчі виявили 1 554 поліетиленових мішки та коробки з речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс. Вага кожного з них – від 5,5 кг до 60 кг. Вартість вилученого за цінами чорного ринку становить понад 55 млн гривень.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (“Незаконне виробництво наркотичних засобів”), ч. 3 ст. 309 (“Незаконне виробництво наркотичних засобів без мети збуту”), ч. 2 ст. 310 (“Вирощування конопель”) КК України.

Слідчі дії тривають.