голос рідного краю

У США видали книгу про відмивання грошей Коломойським: Гончаренко пообіцяв передати її Зеленському

Президент України Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді пишався досягеннями його влади за два роки та радів з того, що міг сказати слово “вперше”. Однак насправді кричущим та одним з найбільш помітних є той факт, що він став лідером з відмитих грошей разом з олігархом Ігорем Коломойським. Про це днями вийшла книга у США, яку народний депутат Олексій Гончаренко пообіцяв передати Володимиру Зеленському.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

Перше, з чого Зеленський сьогодні розпочав свій виступ – те, що він хоче казати слово “вперше”. Я хочу сказати, що вперше українець став лідером за обсягом відмитих грошей у США, обігнавши африканських диктаторів і аферистів з усього світу. Це Ігор Коломойський. Про це навіть вийшла книга в Сполучених Штатах, яка називається “American Kleptocracy”. У цій книзі кажуть про те, що Зеленський і Коломойський є бізнес-партнерами. Що Коломойський став лідером за обсягом відмитих грошей в США. Що про це знає американська адміністрація і що це безумовно є надзвичайно велике питання.

“Сьогодні Зеленський для Коломойського оголосив ще одну гарну новину – він каже, що буде множинне громадянство. Ігор Валерійович давно чекає зі своїми трьома паспортами. Але ми розуміємо з вами, що нам треба нагадувати Зеленському хто він є, хто його привів до влади. Тому, що він хоче нам через футболки своїх депутатів сказати, що президент він проти олігархів. Ні. Президент разом з олігархом Коломойським. з олігархом Коломойським грабує сьогодні країну, роблячи такі шоу”, – додав депутат.

“Ми обов’язково передамо Зеленському книгу, яка вийшла в Сполучених Штатах Америки. Уявіть собі, вийшла книга в США не про український літак “Мрія”, про який нам розповідали, не про якісь наші великі досягнення. А про наших шахраїв і аферистів. Це мені дуже сумно і боляче. Зеленський сказав, що діткам віддамо надра. Але кому віддали надра, Ігор Валерійович добре знає. А про те, як діткам віддавали резиденції, ми теж вже пам’ятаємо – 50-ти річчя Єрмака і гвинтокрилами туди”, – нагадав Гончаренко.

“Він сказав, що підніме флот, – він вже підняв енергетику. Ми бачимо, чим це завершилося. Він сказав, що ФОП можна відкрити за 15 хвилин, тільки не сказав, за скільки його можна закрити, бо люди закриваються через те, що не в змозі працювати”, – обурився народний депутат.

“На жаль, на екваторі його президентства я мушу повторити те, що я сказав у перший день, коли Зеленський був обраний і оголошений президентом. Я на воротах Маріїнського палацу вивісив плакат – пам’ятаєте поцілунок Брежнєва і Хонекера на Берлінському мурі і там був підпис “Дай нам Боже вижити серед цієї смертельної любові”. Так дай нам Боже вижити серед смертельної любові Зеленського Володимира Олександровича та Ігоря Валерійовича Коломойського, тільки до них ще в тріо додався Андрій Борисович Єрмак”, – піідсумував Олексій Гончаренко.