голос рідного краю

Офіс генпрокурора погодив клопотання про арешт Порошенка

Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу п’ятому президенту України Петру Порошенку у вигляді арешту з можливістю внесення застави в розмірі 1 млрд грн. Про це повідомили в прес-службі відомства, передає Укрінформ.

“У прокуратурі погодили клопотання про арешт Порошенка з можливістю внесення застави в розмірі мільярда гривень”, – сказали в Офісі генпрокурора.

Крім того, як повідомляє джерело, в Печерському райсуді столиці відбулося закрите засідання, під час якого слідчий суддя розглянув і погодив клопотання прокуратури про надання дозволу на затримання Порошенка для доставки до суду, де має відбутися обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, у понеділок, 20 грудня, п’ятому президенту України Петру Порошенку виписали підозру в державній зраді. За даними СБУ, слідство вважає, що в 2014-2015 рр. тодішній президент поставив Україну в енергетичну залежність від РФ.

У цій справі (нібито фінансування терористичних організацій) також звинувачують народного депутата України, голову політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука. Зокрема, йдеться про те, що політик брав участь у переговорах щодо постачання вугілля до України з непідконтрольних територій під час серйозної енергетичної кризи наприкінці 2014-го ‒ початку 2015 року. Сам Віктор Медведчук назвав чергові звинувачення необґрунтованими й наголосив на тому, що звинувачення намагається представити дії в інтересах України як фінансування тероризму.