голос рідного краю

На території Кагарлицької громади відбувся відкритий чемпіонат із футзалу

У неділю 26 грудня у Фізкультурно-оздоровчому комплексі пройшов відкритий чемпіонат Кагарлицької міської територіальної громади з футзалу 2021 року. Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької територіальної громади

Лідируючі позиції за підсумками чемпіонату посіли наші земляки. Золотим призером вищої ліги очікувано стала «Дружба» з Мирівки, срібло здобув ФК «Кагарлик», бронзовий призер – наш ФК «Агрокрай», а на четвертому місці – гості з с. Григорівка: ФК СФГ «Гощівське».

У першій лізі домінували обухівчани, забравши додому золото і срібло: І місце – ФК «Манадарин-Інвест», ІІ – ФК «Тайм». Бронзовим призером став ФК «Расавка» (м. Ржищів), а на четвертій позиції ФК СФГ «Гощівське-Плюс».

Вітав і нагороджував переможців і призерів чемпіонату Кагарлицький міський голова Олександр Панюта. Серед тих, хто отримав пам’ятні медалі, – президент футбольного клубу «Дружба» Олександр Онищенко, завдяки якому матеріально-технічна база громади піднялася на якісно новий щабель; президент футбольного клубу «Кагарлик» Микола Коваленко, який також дбає про розвиток фізкультури і спорту Кагарличчини.

Очільник громади сердечно подякував землякам-футболістам за переможну гру, побажавши всім учасникам чемпіонату спортивних успіхів, міцного здоров’я і всіляких гараздів у прийдешньому 2022 році.