голос рідного краю

Миронівська громада вшанувала пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня 2021 року біля пам’ятника “І мертвим, і живим, і ненародженим – жертвам Чорнобильської катастрофи. 26.04.1986” жителі Миронівської громади вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Разом з безпосередніми учасниками тих подій квітами та хвилиною мовчання віддали данину пам’яті заступниця міського голови Світлана Паришкура, заступник міського голови Петро Сокирко, секретар Миронівської міської ради Андрій Скидан, голова Миронівської ради ветеранів Ігор Савченко, керівники та представники громадських організацій, підприємств та установ громади.

Про це повідомляє офіційна сторінка Миронівської міської ради.

Разом з благочинним Миронівського благочиння Володимиром Петриком молилися за упокій померлих і здоров’я живих ліквідаторів. Про важливість подвигу учасників ліквідації наголосила заступниця міського голови Світлана Паришкура.

“Нехай ніхто і інколи не відчує того, що відчули ви 35 років тому”, – звернулася вона до учасників мітингу.

Заступник міського голови Петро Сокирко наголосив, що тільки завдяки зусиллям ліквідаторів, ми позбулися страшних наслідків трагедії, адже борці з “мирним атомом” дали можливість нам жити, працювати і творити свою історію.

Учасниця ліквідації Валентина Колісник наголосила на тому, що кожний ліквідатор – це доброволець тоді і активний учасник життя нашої громади зараз. Також вона зазначила:

“Це не лише 35 річниця з моменту аварії, а й 30 років відтоді, як накрили атомний реактор саркофагом. Шана усім, хто боровся з наслідками трагедії!”

Крім цього, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС від імені міського голови було вручено подяки на нагороди.