голос рідного краю

Комунальні служби Кагарлицької громади продовжують роботи з благоустрою території

Комунальні служби Кагарлицької громади продовжують роботи з благоустрою території. Про це повідомляє офіційний сайт Кагарлицької міської ради

У КП КМР «Міськрембудсервіс» не забули про традиційне прибирання сміття з урн; було встановлено необхідні дорожні знаки по вул. Зеленського та Південній. Виконано підгортання твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в селі Бурти. На базі підприємства тривав ремонт техніки.

Не сиділи без діла і в Адміністрації парку, працівники якої виконували загальне прибирання по місту і в парку, де продовжували роботу мотокосарі, які видаляли дику поросль. Тракторну дробарку і додатково ще одного працівника було надано в допомогу для утилізації гілля в селі Горохуватка.

7 грудня в КП КМР «ЖЕО» виконано прибирання обслуговуваних прибудинкових територій; в одному з адміністративних приміщень по вул. Незалежності було обстежено внутрішні каналізаційні мережі. У багатоквартирному будинку по вул. Каштановій, 24 виконано ремонт електропроводки, а біля будинку по вул. Парковій, 4 здійснено ремонт огорожі. На базі підприємства проведено ремонт техніки та обладнання. Працівники підприємства розносили абонентам квитанції про сплату за комунальні послуги.

У КП КМР« Кагарликводоканал» цього дня працювали над прочищенням каналізаційної мережі з використанням гідродинамічної машини по вул. Білоцерківській, 8 та 10, виконали планове відкачування вигрібних ям будинків по вул. Столичній, 58 та Відродження, 6. На відділку 1 Травня обстежено непрацюючу свердловину: з’ясовано необхідність заміни глибинного насоса.