голос рідного краю

Зеленський завтра проведе прес-марафон, присвячений “екватору його каденції”

Президент України Володимир Зеленський завтра, 26 листопада, проведе прес-марафон, присвячений “екватору його каденції”. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як повідомляє прес-служба, прес-марафон “30 питань президенту України” розпочнеться о 12:00 і триватиме три години.

“У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів, до участі в заході цього року запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських та міжнародних ЗМІ, кожен з яких буде мати можливість поставити главі держави своє запитання й отримати вичерпну відповідь”, – сказано в повідомленні.

В Офісі президента додали, що “відбудеться змістовна розмова президента з журналістами, під час якої будуть висвітлені різні актуальні та суспільно важливі теми”.

Зокрема, будуть порушені такі теми: проведення реформ в Україні, ситуація на Донбасі, енергетична безпека, питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо.

Нагадаємо, 20 травня цього року Зеленський дав прес-конференцію, присвячену другій річниці перебування на посаді. Бесіда з представниками ЗМІ пройшла в ангарі на території авіазаводу “Антонов” і, як і торік, зайняла три години.