Вадим Рабінович: Головний злочин влади – життя людей закатали у дороги!

В Україні стається масштабна трагедія. Цифри хворих людей та летальних наслідків від коронавірусу в Україні жахають. Куди витрачено гроші із «ковидного фонду», не знає ніхто, навіть народні депутати. Як таке може бути у парламентсько-президентській республіці?

З таким питанням звернувся до влади народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в ефірі програми «Народ проти Наташі Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

Політик нагадав, що на початку пандемії Верховна Рада проголосувала за створення «ковідного фонду». Однак пізніше, без погодження з народними депутатами, влада взяла кошти із фонду та «закатала в асфальт».

«Але за ці гроші можна було збільшити пенсії лікарям та медичним працівникам, обладнати всім необхідним лікарні – закупити кисень, апарати ШВЛ! Але нічого цього зроблено не було, і тепер навіть не можемо усвідомити весь масштаб тієї трагедії, яку зараз спостерігаємо в Україні!», – наголосив народний депутат, зазначивши, що якщо порівняти кількість смертей на кількість хворих у Великій Британії та в Україні, то «ми жахнемося».

«У Великій Британії на 40 тисяч хворих припадає 38 смертей, а в Україні на 16 тисяч аж 800 смертей! А все тому, що «закатали» у дороги життя людей! І це найбільший злочин, який скоїла ця влада», – констатував Вадим Рабінович.