голос рідного краю

Українська громада відзначила День Гідності та Свободи

Українці у неділю відзначають День Гідності та Свободи. Дату 21 листопада обрано не випадково – пам’ятний день засвідчує початок цього дня двох надважливих подій у новітній історії України – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності кінця 2013 та початку 2014 року.

Олександр Туренко, Український міський голова: «У всі часи та віки, в різні революції та доленосні періоди ми доводили беззаперечну істину: коли народ єдиний у своїх прагненнях Гідності та Свободи – він переможе. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для нашого народу події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Сьогодні з вдячністю згадуємо усіх, хто поклав на вівтар нашого майбутнього власне життя та схиляємо голови перед Героями Небесної Сотні. Дякуємо тим, хто не замислюючись пішов на передову з ворогом, і хто донині тримає над нами небо».

Тетяна Ягодзинська, депутат Української міської ради: «Сьогодні, 21 листопада, ми вчергове відзначаємоДень Гідності та Свободи, річницю початку Революції Гідності. Без перебільшення, події листопада та грудня 2013 назавжди змінили Україну, назавжди змінили життя кожного українця, і не тільки. Вважаю, що на нас, що нині живуть, лежить величезна відповідальність не лише за збереження країни, а й за збереження національної пам’яті, за майбутнє прийдешніх поколінь. Тому, ми сьогодні із особливою вдячністю вклоняємось пам’яті полеглих захисників країни та щиро дякуємо кожному, хто боронить та створює майбутню Україну – військовим, на виробництві, у мистецтві, лікарям, вчителям, волонтерам, всім вільним українцям».