голос рідного краю

Кількість “слуг народу” в Раді поступово зменшується: Мажоритарник Соха заявив про вихід з фракції

Народний депутат, мажоритарник Роман Соха заявив про вихід з фракції “Слуга народу”. Про це він заявив під час виступу з трибуни.

“Я прийняв важке, але справедливе рішення я виходжу з фракції “Слуга народу”, – сказав Соха.

Нардеп звинуватив президента України Володимира Зеленського у невиконанні обіцянок щодо “нових облич”.

“Я з першого дня підтримував Володимира Зеленського і долучився до формування Зе-команди у Запоріжжі, адже Володимир Олександрович декларував те, чого ми чекали всі роки незалежності: кінець кланової олігархічної системи, викорення кумівства і політичної корупції, завершення епохи бідності та соціальної несправедливості. Пане президенте, ви обіцяли, що в наших рядах будуть “нові обличчя”, люди, які ніколи не були в політиці, які не є дотичними до схем і не грабували країну. Ви обіцяли нову генерацію державників, з гарячим серцем, світлим розумом, кришталево чистою репутацією. Сьогодні я бачу призначення пана Шурми заступником Офісу президента. Це колишній опозиціонер проросійського Опозиційного блоку. Він намагався зірвати справедливі вибори в Запоріжжі, використовуючи брудні технології. Шурма – це частина старої корумпованої системи, і він бився за неї, за збереження цієї системи, ціною порушення закону. В нас війна. А куратором економіки в Офісі президента ставлять людину, яка має такий бекграунд та репутацію, і яка точно не була прихильником європейського шляху України в минулому. То що відбувається? Це не те, що ми обіцяли людям. Я неодноразово звертався до керівництва партії та фракції, доносив до відома думку людей, які втомилися від цих скандалів і втрачають надію на зміни. Але нас не чують. Для мене особисто Шурма – це остання крапля. Мені дуже соромно за це призначення, а також за призначення міліціянта Януковича Олега Татарина, лобіста харківських угод Руслана Демченка. Цих людей не має бути у державних посадах. Я не хочу і не можу бути дотичним до людей, які не відповідають тим принципам, яких ми декларували, йдучи на вибори. Я хочу бути чесним перед самим собою і перед виборцями, яким я маю без сорому дивитися в очі. Саме тому я прийняв важке, але справедливе рішення: я виходжу с фракції “Слуга Народу”. Дякую за увагу”, – заявив Соха з трибуни.

Додамо, що Соха увійшов до нового об’єднання “Розумна політика”, створене екс-спікером Ради, колишнім “слугою народу” Дмитром Разумковим.